![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/274c.png)
компанія "СТОП! Кукарача" працює у звичайному режимі!
Ми були відсутні в просторах інтернету, так, як кожен з нас щодня робить, вклад у боротьбу з агресором! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Ми обов’язково переможемо! Слава Україні! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
#ukraine #911ua #стопкукарача #дезінфекціяльвів #дезінфекціякиїв #дезінфекціяукраїна #дезінфекціяприміщень #дезінфекціярівне #дезінфекціятернопіль #дезінфекціячернівці #дезінфекціяіванофранківськ #дезінфекціязакарпаття #дезінфекціяужгород #дератизація #дезінсекція #фумігація #дезінфекціяхмельницький #дезінфекціяволинь #замовити обробку у Чернівцях
![](https://s.0372.ua/section/catalognewsintext/upload/images/catalog/intext/000/054/480/stop-kukaraca-1_6227bdef904db.png)