Що таке блохи?

Блохи — це крихітні комахи, які виживають, прикріплюючись до птахів і ссавців, найчастіше в лісистій місцевості. У всьому світі існує понад 2500 різних видів бліх. Блохи відомі як одні з найкращих у світі стрибунів, які здатні стрибати на відстань, яка більш ніж у 150 разів перевищує довжину їхнього тіла. Як паразити, блохи виживають за рахунок крові свого господаря.

Експерти з боротьби зі шкідниками Стоп! Кукарача пояснюють, що ці безкрилі комахи проходять чотири стадії росту: яйце, личинка, лялечка та доросла особина. Їхній середній життєвий цикл триває близько трьох тижнів, але блохи є сильними шкідниками. Блохи можуть прискорити або сповільнити перехід на іншу стадію, щоб адаптуватися до мінливих умов. Дорослі самки бліх відкладають в середньому 20 яєць на день, але в ідеальних умовах можуть мати більше 50 яєць. Щоб захистити свій дім чи бізнес у  від бліх, вам потрібно дізнатися про поведінку цього шкідника, вжити заходів для профілактики та знайти ефективні варіанти лікування, якщо трапиться зараження.

Служба безконтактної дезінфекції та дератизації

У ці безпрецедентні часи Стоп! Кукарача прагне зберегти будинки та підприємства  здоровими, безпечними та вільними від шкідників. Стоп! Кукарача відкрита та надає безконтактні послуги зовнішньої боротьби зі шкідниками, щоб не допустити загарбників у ваш дім чи бізнес.

Як я можу визначити блоху?

Сертифікований ентомолог Стоп! Кукарача пояснює, що дорослі блохи мають середню довжину 3 мм (0,12 дюйма) і темно-коричневі. Блохи мають шість ніг, а їх тіла овальної форми і коричневого кольору. Блохи невидимі неозброєним оком на інших життєвих стадіях. Ноги бліх є міцними кігтями, які дозволяють їм чіплятися за господаря протягом кількох днів.

Блох часто визначають, коли ви бачите крихітну цятку, яка стрибає туди-сюди. Якщо ви уважно придивитесь до домашньої тварини чи чогось подібного, ви можете побачити темну пляму, що рухається крізь шерсть або килим, пояснюють експерти з боротьби зі шкідниками Стоп! Кукарача. У багатьох випадках ви не помітите, що навколо є блохи, поки ви або ваші домашні тварини не почнете свербіти від укусів бліх.

Як отримати проблему з блохами?

Власники домашніх тварин піддаються найбільшому ризику, але блохи живуть у містах і сільських районах по всьому світу. Усе, що потрібно блохам, щоб вижити, – це господар, хоча вони віддають перевагу теплому та вологому клімату, пояснюють спеціалісти з винищувачів у Стоп! Кукарача.
Власники домашніх тварин повинні часто вживати заходів для профілактики бліх, щоб захистити своїх пухнастих друзів від цих шкідників. Блохи можуть легко стрибнути на вашу кішку чи собаку, коли блукають на вулиці, або навіть прямо на вас. Якщо у вашому домі чи на підприємстві 
в Ужгороді, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, Києві, Рівному, Луцьку, Житомирі, Одесі є проблеми з блохами, ймовірно, у вашому дворі чи зеленій зоні неподалік вас заразили блохи. Будь-яка домашня тварина або людина, яка була поруч з блохами, може стати переносником бліх та їхніх яєць на нові місця.

Изображение выглядит как насекомое

Автоматически созданное описание

Які наслідки бліх у будинку чи на підприємстві?

Наявність бліх у вашому домі чи на підприємстві може спричинити проблеми як для вас, так і для вашого вихованця. Укуси бліх викликають свербіж і роздратування, у багатьох домашніх тварин на них розвивається алергічна реакція. Що ще гірше, блохи можуть переносити кілька типів вірусів і бактерій, які можуть передаватися через укус людям або тваринам. Наприклад, блохи можуть передавати котам бактерію Bartonella henselae, яка може стати лихоманкою котячих подряпин, якщо згодом передатись людині. Такі паразити, як стрічкові черв’яки, можуть легко передаватися домашнім тваринам через ковтання бліх або їхніх яєць. Хоча блохи не завдають прямої структурної шкоди вашому дому чи бізнесу в Ужгороді, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, Києві, Рівному, Луцьку, Житомирі, Одесі, вони можуть завдати прямої шкоди здоров’ю вам, вашій родині, домашнім тваринам, клієнтам або працівникам.

Як запобігти зараженню блохами?

Є кілька способів запобігти зараженню блохами у вашому будинку чи на підприємстві.

Якщо у вас є домашні тварини, профілактика бліх починається з них. Експерти з боротьби зі шкідниками Стоп! Кукарача рекомендують проводити регулярну обробку від бліх, яка позбавить дорослих бліх, личинок і яєць. Оскільки життєвий цикл бліх може тривати більше місяця, вам, швидше за все, доведеться кілька разів лікувати свого вихованця, щоб вирішити проблему. Якщо звичайні ліки не діють або ваш вихованець погано реагує на укуси або лікування, подумайте про візит до ветеринара.

На жаль, вам також доведеться обробити будь-які килими, оббивку, постільну білизну та плінтуса, де можуть бути блохи або їхні личинки. Якщо ваше зараження блохами незначне, ви можете просто пропилососити та випрати постільну білизну, щоб усунути залишки шкідників. Більш серйозні випадки вимагають лікування у професіонала з боротьби зі шкідниками, наприклад Стоп! Кукарача.

Якщо у вашому дворі або поблизу є зелена ділянка з блохами, ви будете приносити їх у свій будинок або на підприємство кожного разу, коли будете йти по траві. Скошування газону та підстригання кущів і дерев може запобігти вибуху популяції бліх. Фахівці з дезінфекції у Стоп! Кукарача також рекомендують підтримувати територію на відкритому повітрі чистою та вільною від їжі (миски для домашніх тварин тощо), що перешкоджає відвідування таких тварин, як опосуми, єноти та миші, зі своїми блохами.

Експерти з боротьби зі шкідниками у Стоп! Кукарача пояснюють, що блохи настільки маленькі й можуть так швидко розмножуватися, що зараження блохами може стати величезним за лічені тижні. Особливо в Ужгороді, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, Києві, Рівному, Луцьку, Житомирі, Одесі професіонал із боротьби зі шкідниками може бути вашою єдиною надією вирішити постійну проблему бліх. Експерти з боротьби зі шкідниками можуть допомогти вам позбутися бліх за допомогою першого раунду обробки, заощадивши вам масу часу в процесі.

Захистіть свій будинок або бізнес від бліх за допомогою «СТОП! Кукарача»

Стоп! Кукарача пропонує експертне лікування, розроблене для ефективного та ефективного контролю та запобігання проникненню шкідників у ваш будинок або бізнес у Ужгороді, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, Києві, Рівному, Луцьку, Житомирі, Одесі. Наше використання методів інтегрованої боротьби зі шкідниками (IPM)  зосереджено на пошуку суті проблеми зі шкідниками та боротьбі з блохами від джерела. За допомогою IPM матеріали для боротьби зі шкідниками вибираються та застосовуються таким чином, щоб мінімізувати ризики для здоров’я людей, домашніх тварин і навколишнього середовища. Зателефонуйте сьогодні, щоб отримати БЕЗКОШТОВНУ та БЕЗ ОБОВ’ЯЗОК оцінку за  +380961099090 або  заплануйте онлайн-розклад  сьогодні!