Дезінфекція Дератизація Дезінсекція Санітарна обробка у Чернівцях та Чернівецькій області!

Дезінфекцію транспортних засобів необхідно проводити на регулярніц основі для уникнення розмноження небезпечних мікроорганізмів і бактерій - збудників інфекцій, вірусів. За допомогою дезінфекції можна позбутися від шкідників, бруду, пилу, шкідливих мікроорганізмів т для  дотримання санітарних норм безпечного перевезення вантажів.

Періодичність проведення дезінфекційної обробки залежить від типу транспорту, специфіки його діяльності. Рекомендується її проводити не рідше, ніж 1 раз на місяць. Особливо це стосується автотранспорту, який займається перевезеннями:

-       Харчових продуктів – фруктів, овочів, напівфабрикатів, упакованих напоїв, харчової сировини, м'ясних тушок. Наявність в їх оточенні бактерій призводить до безповоротного псування вантажу, споживання призводить до отруєння.

-       Людей. Власники громадського транспорту зобов'язані регулярно проводити ретельну санітарну обробку, дезінфекцію мащин, оскільки щодня в салонах автобусів, тролейбусів, таксі перебуває велика кількість людей. Кожен з них залишає біологічний слід на оббивці сидінь, поручнях, підлозі, повітряно-крапельним шляхом може забруднювати повітря вірусами.

-       Господарських товарів, медикаментів.

-       Тварин – здорових або хворих.

-        

Профілактична санітарна обробка включає в себе:

-       етап механічної чистки зовнішньої поверхні транспортних засобів, коліс;

-       механічна дезінфекція поверхонь салону;

-       обробка дезінфікуючим розчином методом холодного туману.

Для транспортних засобів, які перевозять людей, харчові продукти або м'ясо, необхідно використовувати розчини зі складом, у відповідності до транспорту та його призначення.

Вартість обробки транспорту залежить від типу транспорту, призначення та кількості транспортних засобів.

Вся документація яка видається після дезінфекції, дератизації, дезінсекції відповідає вимогам тендерів, тендерної документації.

Дезінфекція у Чернівцях