Що це таке? Чому це обов'язково для підприємців пов'язаних з харчовими продуктами? В чому полягає захист "РІВЕНЬ 1,2"? Та навіщо це потрібно?

"Рівень 1,2" - це периметр території Вашого об'єкта та периметр будівель, які знаходяться на території. Обов'язком встановлення захисту цих територій прописаний у Законі "Про систему безпечності харчових продуктів", який стосується всіх операторів ринку харчових продуктів, від виробництв тих хто продає кінцевому споживачу, а саме продуктових магазинів чи інших торгових точок.
Полягає він у встановленні дератизаційних боксів, які кріпляться до огорожі та будівель. Всередині дератизаційних боксів знаходиться родентицид *отрута" чіткої форми, за допомогою якої можна аналізувати рівень активності гризунів. А також для зменшення популяції гризунів навколо.
Все обладнання, яке встановлено повинно бути пронумерованим та позначено на "План схемі РІВЕНЬ 1,2", згідно цього обладнання ведеться "Журнал спостереження активності" на основі якого проводяться коригувальні дії щоквартально та розробляється документ з графіками, який називається "Листок коригувальних дій" - що знову ж таки є обов'язковим!

Пам'ятайте про те, що окрім того, що це обов'язково по закону, в першу чергу - це захист Ваших споживачів та Вашої репутації...