Кліщі - це павукоподібні, як павуки та кліщі. Вони в основному зустрічаються в лісистих місцевостях та на відкритих або трав'янистих ділянках. У всьому світі описано приблизно 850 видів.

Кліщі є переносниками багатьох хвороб, найсерйознішою з яких є хвороба Лайма. Хвороба Лайма передається людям укусами кліщів. Під час укуса кліщ робить невеликий надріз на шкірі хазяїна і вставляє колючий проколюючий ротовий апарат для доступу до крові. Кліщі передають хвороби, заражаючи людей мікроорганізмами. 

Імовірність укусу кліща і таким чином зараження хворобою Лайма найвищі в осіб, які проводять багато часу на відкритому повітрі (особливо у лісах, парках). Більшість випадків хвороби Лайма виявляють з травня по листопад — це період найвищої активності кліщів. Лише 30% хворих можуть пригадати епізод укусу кліща.

Компанія "СТОП! Кукарача" рекомендує проводити обробку території у весняний період. Наші кваліфіковані спеціалісти оснащені сучасною технікою пройшли необхідне навчання, володіють знаннями біології та поведінки кліщів, мають досвід проведення таких обробок. 

Обробку від кліщів проводимо у Чернівцях (Чернівецькій області), Львові (Львівській області), Івано-Франківську (Івано-Франківській області), Тернополі (Тернопільській області), Хмельницькому (Хмельницькій області), Рівному (Рівненській області), Житомирі (Житомирській області), Луцьку (Волинській області), Чернігові (Чернігівській області), Одесі (Одеській області), Херсоні (Херсонській області), Миколаєві (Миколаєвській області), Ужгороді (Закарпатська область), Полтаві (Полтавській області).